Search API Remote Management (1.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Actions
bg: Действия

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Label
bg: Заглавие

en: Authentication
bg: Удостоверяване
