Search API Remote Management (1.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད
