Search API Remote Management (1.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Actions
eo: Agoj

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo
