Search API Remote Management (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Actions
is: Gerðir

en: Search
is: Leita

en: Password
is: Loyniorð
