Search API Remote Management (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Search
hi: खोज

en: None
hi: कोई नहीं

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण
