Search API Remote Management (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Actions
hr: Akcije

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Password
hr: Lozinka

en: Label
hr: Oznaka
