Search API Remote Management (1.0.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas
