Search API Remote Management (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Actions
it: Azioni

en: Search
it: Cerca

en: None
it: Nessuno

en: Label
it: Etichetta

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Processing...
it: In elaborazione...
