Search API Remote Management (1.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Actions
lv: Darbības

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Password
lv: Parole

en: Label
lv: Etiķete

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Processing...
lv: Notiek apstrāde...
