Search API Remote Management (1.0.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Actions
mg: Asa

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina
