Search API Remote Management (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Actions
nl: Acties

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Processing...
nl: Bezig...

en: Basic Auth
nl: Basisverificatie
