Search API Remote Management (1.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ
