Search API Remote Management (1.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Actions
pl: Akcje

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: Label
pl: Etykieta

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Batch Size
pl: Wielkość partii
