Search API Remote Management (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Actions
pt: Ações

en: Search
pt: Buscar

en: None
pt: Nenhum

en: Password
pt: Senha

en: Label
pt: Rótulo

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Processing...
pt: Processando...
