Search API Remote Management (1.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: Authentication
ro: Autentificare
