Search API Remote Management (1.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Actions
ru: Действия

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: Label
ru: Метка

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Processing...
ru: Обработка...
