Search API Remote Management (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Actions
sl: Akcije

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka
