Search API Remote Management (1.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Actions
tr: Eylemler

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Password
tr: Parola

en: Label
tr: Etiket

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Processing...
tr: İşleniyor...
