Search API Sajari (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།
