Search API Sajari (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Mode
hy: Ռեժիմ
