Search API Sajari (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Search
pt: Pesquisar

en: Required
pt: Obrigatório

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Mode
pt: Modo

en: Optional
pt: Opcional
