Search API Sajari (1.0.0-alpha10) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Search
mn: Хайх

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Mode
mn: Горим

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
