Search API Sajari (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Mode
el: Τρόπος

en: Optional
el: Προαιρετικό
