Search API Sajari (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Search
hu: Keresés

en: Required
hu: Szükséges

en: Field name
hu: Mező neve

en: Mode
hu: Mód

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Unique
hu: Egyedi

en: Secret
hu: Titok
