Search API Sajari (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Key ID
kn: ಕೀಲಿ ಐಡಿ

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
