Search API Sajari (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Unique
my: တစ်ခုတည်း (၎င်းနှင့်တူသည့် အခြားအရာမရှိ/တစ်ခုတည်းဖြစ်သည့်အရာ)
