Search API Sajari (1.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ
