Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Search
da: Søg

en: Required
da: Obligatorisk

en: Field name
da: Feltnavn

en: Mode
da: Tilstand

en: Optional
da: Valgfrit

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Unique
da: Unik
