Search API Sajari (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Search
eo: Serĉu

en: Required
eo: Bezonata

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Optional
eo: Nedeviga
