Search API Sajari (1.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: Description
es: Descripción

en: Search
es: Buscar

en: Required
es: Obligatorio

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Mode
es: Modo

en: Optional
es: Opcional

en: Base URL
es: URL Base

en: Unique
es: Única
