Search API Sajari (1.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Search
kk: Іздестіру

en: Required
kk: Қажетті

en: Mode
kk: күй

en: Optional
kk: Міндетті емес
