Search API Sajari (1.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Search
os: Агуырд

en: Required
os: Æнæмæнг
