Search API Sajari (1.0.0-alpha3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Search
si: සොයන්න

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි
