Search API Sajari (1.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Search
af: Soek

en: Required
af: Verplig

en: Optional
af: Opsioneel
