Search API Sajari (1.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Search
gl: Buscar

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Mode
gl: Modo

en: Optional
gl: Opcional
