Search API Sajari (1.0.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Search
ka: ძიება

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Mode
ka: რეჟიმი
