Search API Sajari (1.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Required
ku: پێویستە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Mode
ku: جۆر

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە
