Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Search
lt: Paieška

en: Required
lt: Privalomas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Mode
lt: Būdas

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Unique
lt: Unikalus
