Search API Sajari (1.0.0-alpha4) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Mode
or: ଧାରା
