Search API Sajari (1.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Type
ru: Янзы

en: List
ru: Даңзы

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: Search
ru: Дилээри

en: Required
ru: Херек
