Search API Sajari (1.0.0-alpha5) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Search
be: Пошук

en: Required
be: Абавязкова

en: Field name
be: Назва поля

en: Mode
be: Лад

en: Optional
be: Неабавязковы
