Search API Sajari (1.0.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Mode
ml: മോഡ്
