Search API Sajari (1.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Search
pl: Szukaj

en: Required
pl: Wymagane

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Mode
pl: Tryb

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Unique
pl: Unikalne

en: Secret
pl: Sekret
