Search API Sajari (1.0.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Search
sl: Išči

en: Required
sl: Obvezno

en: Field name
sl: Ime polja

en: Mode
sl: Način

en: Optional
sl: Neobvezno
