Search API Sajari (1.0.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Mode
ug: مودېل

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى
