Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha6) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Search
az: Axtarış

en: Required
az: Tələb olunur

en: Field name
az: Sahə adı

en: Mode
az: Rejim

en: Optional
az: Ehtiyacsız
