Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Search
ca: Cerca

en: Required
ca: Necessari

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Optional
ca: Opcional

en: Base URL
ca: URL base

en: Unique
ca: Únic
