Search API Sajari (1.0.0-alpha6) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: List
fr: Lister

en: Search
fr: Rechercher

en: Required
fr: Requis

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Optional
fr: Facultatif

en: Base URL
fr: URL de base
