Search API Sajari (1.0.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Search
ps: لټون

en: Required
ps: غوښتى

en: Optional
ps: اختياري
