Search API Sajari (1.0.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Required
sk: Povinné

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Mode
sk: Režim

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Base URL
sk: Základná URL
